Kuru Meyveler

Kuru meyve çeşitleri günümüzde oldukça rağbet görmektedir. Özellikle meyvelerin her mevsim olmaması sebebiyle kuru meyveler bebeklerden yetişkinlere her yaşta beğenilerek tüketilmektedir. Ürünlerimizi tamamen doğal şartlarda kurutup hiçbir şekilde kimyasal madde kullanılmamaktadır. Kurutulan meyvelerimiz analize gönderilip organik sertifikaları alınmaktadır. Kuru meyvelerimizde ön sipariş alıp müşterilerimizin isteğine göre paketleyip tedarik etmekteyiz.

Kuru Karpuz

  • Kurutulmuş karpuzlarımız mevsiminde toplanan taze meyve ve sebzelerden üretilmektedir. Kapalı fırın ortamında kurutulmaktadır. İşletmemiz sertifikalı haşere kontrol firması tarafından kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Katkı, koruyucu ve renklendirici kullanılmamaktadır. İlave şeker, yağ, tuz yoktur. Glütensizdir. Vegan ve vejeteryan beslenme diyetine uygundur.

Kuru Elma

  • Kurutulmuş Elmalarımız mevsiminde toplanan taze meyve ve sebzelerden üretilmektedir. Kapalı fırın ortamında kurutulmaktadır. İşletmemiz sertifikalı haşere kontrol firması tarafından kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Katkı ,koruyucu ve renklendirici kullanılmamaktadır. İlave şeker, yağ, tuz yoktur. Glütensizdir. Vegan ve vejeteryan beslenme diyetine uygundur.

Kuru Nar

  • Kurutulmuş narlarımız mevsiminde toplanan taze meyve ve sebzelerden üretilmektedir. Kapalı fırın ortamında kurutulmaktadır. İşletmemiz sertifikalı haşere kontrol firması tarafından kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Katkı, koruyucu ve renklendirici kullanılmamaktadır. İlave şeker, yağ, tuz yoktur. Glütensizdir. Vegan ve vejeteryan beslenme diyetine uygundur.

Kuru Muz

  • Kurutulmuş muzlarımız mevsiminde toplanan taze meyve ve sebzelerden üretilmektedir. Kapalı fırın ortamında kurutulmaktadır. İşletmemiz sertifikalı haşere kontrol firması tarafından kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Katkı, koruyucu ve renklendirici kullanılmamaktadır. İlave şeker, yağ, tuz yoktur. Glütensizdir. Vegan ve vejeteryan beslenme diyetine uygundur.

Kuru Trabzon Hurması

  • Kurutulmuş Trabzon hurmalarımız mevsiminde toplanan taze meyve ve sebzelerden üretilmektedir. Kapalı fırın ortamında kurutulmaktadır. İşletmemiz sertifikalı haşere kontrol firması tarafından kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Katkı, koruyucu ve renklendirici kullanılmamaktadır. İlave şeker, yağ, tuz yoktur. Glütensizdir. Vegan ve vejeteryan beslenme diyetine uygundur.

Kuru Portakal

  • Kurutulmuş portakallarımız mevsiminde toplanan taze meyve ve sebzelerden üretilmektedir. Kapalı fırın ortamında kurutulmaktadır. İşletmemiz sertifikalı haşere kontrol firması tarafından kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Katkı, koruyucu ve renklendirici kullanılmamaktadır. İlave şeker, yağ, tuz yoktur. Glütensizdir. Vegan ve vejeteryan beslenme diyetine uygundur.

Kuru Limon

  • Kurutulmuş limonlarımız mevsiminde toplanan taze meyve ve sebzelerden üretilmektedir. Kapalı fırın ortamında kurutulmaktadır. İşletmemiz sertifikalı haşere kontrol firması tarafından kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Katkı, koruyucu ve renklendirici kullanılmamaktadır. İlave şeker, yağ, tuz yoktur. Glütensizdir. Vegan ve vejeteryan beslenme diyetine uygundur.

Kuru Ananas

  • Kurutulmuş ananaslarımız mevsiminde toplanan taze meyve ve sebzelerden üretilmektedir. Kapalı fırın ortamında kurutulmaktadır. İşletmemiz sertifikalı haşere kontrol firması tarafından kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Katkı, koruyucu ve renklendirici kullanılmamaktadır. İlave şeker, yağ, tuz yoktur. Glütensizdir. Vegan ve vejeteryan beslenme diyetine uygundur.

Kuru Armut

  • Kurutulmuş armutlarımız mevsiminde toplanan taze meyve ve sebzelerden üretilmektedir. Kapalı fırın ortamında kurutulmaktadır. İşletmemiz sertifikalı haşere kontrol firması tarafından kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Katkı, koruyucu ve renklendirici kullanılmamaktadır. İlave şeker, yağ, tuz yoktur. Glütensizdir. Vegan ve vejeteryan beslenme diyetine uygundur.

Kuru Kivi

  • Kurutulmuş Kivilerimiz mevsiminde toplanan taze meyve ve sebzelerden üretilmektedir. Kapalı fırın ortamında kurutulmaktadır. İşletmemiz sertifikalı haşere kontrol firması tarafından kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Katkı, koruyucu ve renklendirici kullanılmamaktadır. İlave şeker, yağ, tuz yoktur. Glütensizdir. Vegan ve vejeteryan beslenme diyetine uygundur.

Paketleme Seçenekleri