Taze Meyveler

Fındıklarımız çeşitli kalibrelerde geniş natürel, işlenmiş ve organik çeşitliliğine sahiptir. Organik ve doğal fındıklarımızı ağustos ayı içerisinde bahçelerimizin bulunduğu arazinin yüksekliğine göre olgunlaşmasını bekleyip hasat etmekteyiz. Hasat sonrasında fındıklarımızı çuvallayıp depolarımızda depolamaktayız. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bir çok paket seçeneğiyle sunmaktayız. Fındıklarımız iyi tarım uygulamaları kapsamında yetiştirilmektedir. Avrupa (EU-Organic) ve Amerika(NOP-USDA) Organik sertifikaları yetkin kuruluşlar tarafından sağlanmaktadır.

Kivi

  • Türkiye’de, Hayward cinsi organik ve natürel olarak yetiştirdiğimiz kivilerimizi kasım ayında hasadını yapmaktayız. 1. Kalitede ürettiğimiz kivilerimizi 18-30 kalibreleri arasında paketlemekteyiz.

Maviyemiş

  • Türkiye’de, Karadeniz Bölgesinde yetiştirdiğimiz maviyemişlerimizi mayıs ayında hasadını yapmaktayız. Organik, natürel ve dondurulmuş olarak paketleyip en yüksek kalitede sizlere sunmaktayız.

İncir

  • Bursa ve çevresindeki çiftçilerimizle yetiştirdiğimiz incirlerimizi ağustos ayında hasat etmekteyiz. Tek sıra karton kutularda en iyi şekilde muhafaza ederek tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

Şeftali & Nektarin

  • Bursa ve çevresindeki çiftçilerimizle yetiştirdiğimiz şeftali ve nektarinlerimizi haziran ayında hasat etmekteyiz. Tek sıra karton kutularda en iyi şekilde muhafaza ederek tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

Nar

  • Ege Bölgesindeki çiftçilerimizle yetiştirdiğimiz nar meyvelerimizi eylül ayında hasat etmekteyiz. Tek sıra karton kutularda en iyi şekilde muhafaza ederek tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

Ayva

  • Ege Bölgesindeki çiftçilerimizle yetiştirdiğimiz ayva meyvelerimizi ekim ayında hasat etmekteyiz. Karton kutularda en iyi şekilde muhafaza ederek tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

Kiraz

  • Ege Bölgesindeki çiftçilerimizle yetiştirdiğimiz kiraz meyvelerimizi mayıs ayında hasat etmekteyiz. Karton kutularda en iyi şekilde muhafaza ederek tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

Portakal

  • Akdeniz Bölgesindeki çiftçilerimizle yetiştirdiğimiz portakal meyvelerimizi kasım ayında hasat etmekteyiz. Karton kutularda en iyi şekilde muhafaza ederek tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

Mandalina

  • Akdeniz Bölgesindeki çiftçilerimizle yetiştirdiğimiz mandalina meyvelerimizi ekim ayında hasat etmekteyiz. Karton kutularda en iyi şekilde muhafaza ederek tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

Limon

  • Akdeniz Bölgesindeki çiftçilerimizle yetiştirdiğimiz mayer ve interdonat cinsi limonlarımızı iyi tarım uygulamaları kapsamında yetiştiriyoruz.

Armut

Bursa ve çevresinde 30’un üzerinde çiftçimizle birlikte santa maria ve deveci cinsi armutlarımızı iyi tarım ve global gap kapsamında yetiştiriyoruz.

Kayısı

Malatya ve çevresinde 10’un üzerinde çiftçimizle birlikte kayısılarımızı iyi tarım uygulamaları kapsamında yetiştiriyoruz.

Paketleme Seçenekleri