Rize Tropikal Ürünler

Organik seviyoruz, yaşıyoruz, besleniyoruz.

Rize Tropikal Limited Şirketi 1993 yılında kurulmuş olup tarım ürünleri üretimi ve ticareti ile ilgilenmektedir. Kuruluş yılından günümüze kadar endüstriyel ve perakende fındık, kivi ve maviyemiş başta olmak üzere birçok tarım ürünü üretimi ve ticareti yapılmıştır. Kuruluş yılından itibaren sizleri kimyasal hiçbir etken kullanılmadan ürünleri sizlerle buluşturduk.1993 yılında fındık üretimiyle sektöre adım atan markamız, fındık üretimine ek olarak günümüzde taze meyveler, kuru meyveler, sebzeler ve çay ürünlerini portföyümüze katmış ve Rize’nin en iyi Bölgesel Markası olmuştur.

10
Yıllık
Tecrübe
10
Organik
Ürün
10
Ülkeye
İhracat

2012 yılında Organik Meyve üretim projesi kapsamında bölgemizde Organik Tarım Sertifikası aldık. Bu kapsamda 600 üzerinde üreticimizle organik kivi, organik fındık, organik maviyemiş, organik taze meyveler, sebzeler kuru meyveler, çay ve bal ürünlerini olarak üretmekteyiz.

banner-rizetropikal-warehouse

Rize Tropikal

Amacımız

rizetopikal-kivi-on-the-tree.webp
rizetopikal-kivi-on-the-box.webp

Organik Üretim

Organik Tarım adı altındaki Rize Tropikal markamızın öncelikli hedefleri arasında bölgemiz iklim koşullarına uyum sağlayabilecek yeni meyve ve sebze türlerini üreticilerimizle tanıştırmak ve söz konusu ürünlerin pazarlanması konusunda güvence oluşturmak bulunmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin ihracatını yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmayı da hedeflemektedir.

Daha sağlıklı bir dünya için

Müşterilerimizin taze meyve, fındık, sebze, kuru meyve ve çay ihtiyacını karşılarken yeni yatırımlarla sektörümüzde ve bölgemizde etkin rol alarak gelişimini sağlayarak tedarikçilerimiz iş ortaklarımız ve topluma değer kazandırmaktır.

Meyve,Sebze ve Fındık yetiştiriciliği, hasadı, standardizasyonu, depolaması, paketlemesi ve lojistiği gibi konularda tüm dünyadaki yeni bilgi ve teknolojileri takip ederek sektörde bu konularda standartların yükselmesine katkıda bulunmaktadır.

Taze Meyve, Sebze, Kuru Meyve ve Fındık sektöründe organik,sağlık,kalite ve güven ile bütünleşmiş markamızla dünya çapında yetiştirdiğimiz ürünlerde akla gelen firmalar arasına girmek.

Her ürün için %100 izlenebilirliğe inanıyoruz